Anmälningar

Anmälda lag / ilmoittautuneet joukkueet / registered teams

Följande lag är anmälda till Folkhälsan Swimrun 2020 / seuraavat joukkueet ovat ilmoittautuneet Folkhälsan Swimrun -kilpailuun 2020 / the following teams have registered to Folkhälsan Swimrun 2020

FSR2020 ÖTILLÖ MERIT RACE

(ranking points for ÖtillÖ 2021
 
 
 Team Say No! to Doping: Jasmina Glad-Schreven, Thomas Schreven   FIN
 Team Envol Masters: Claudia Hille, Arnd Hille GER 
 Turilas ja Jäärä: Arja Lemmettylä, Petri Ahti  FIN
   
   
   
   
   
   
   

Women team

 Team Uphill Girls: Mari Viljanen, Maarit Venesmäki  FIN
 Tean Kunnon Polte: Susanne Heinonen, Jaana Vaulamo FIN 
   
   
   
   
   
   
   
   

Men team

   
Kipittäjät:Tuomas Iivanainen, Gisle Sjöberg   FIN, NOR
Team Heppa: Pasi Ropponen, Pentti Heppu  FIN
Swimrunlager: Heppu Pentti, Jari Rintala  FIN
 Åbolands Hurrin: Nata Alho, Tobias Fredriksson  FIN
 Nylands Hurrin: Jon Andersson, Oskar Virros  FIN
 Lane4Swimrun: Ville Mäkelä, Jaakko Mäkelä  FIN
   
   
   

FSR2020 Endurance race, by BEANIT

Mixed Team

TeamSalamavaara: Veera Malmivaara, Lari Salama   FIN
Team Yhtäkkii: Riina Santamäki-Pesonen, Petri Koivunen  FIN
   
   
   
   
   
   
   
   

Women team

 Kelluvat: Pauliina Penttilä, Anu Adler   FIN
 Drama&Intensity: Suvi Tanner, Eeva Pekanheimo   FIN
 GAGARIN: Olga Barmina, Regina Kolsenikova   RUS
 Mighty Sport: Ingmarie Nilsson, -open-   SWE
 Polku-Pimatsut: Mari Hari, Pia Taiminen  FIN
 Stamformers: Åsa Stam, Fanny Stam-Ravi  FIN
 Team TestRun: Nina Isokorpi, Tua Forsell  FIN
   
   
   

Men team

Thunnus Thynnus: Sami Hiedanpää, Niklas Löfgren   FIN
Käsipohjaa Ja Kontaten: Kalle Metso, Teppo Pirttioja   FIN
Vihti Tri: Juha Seppälä, Pekka Vainio  FIN
Natare Debeat: Aapo Saranpää, Simo Raisikla  FIN
Capt Bob: Dean Pattrick, Matt Redford  UK
Team Beanit II: Petteri Laiti, Esa Gustafsson   FIN
 Hökkäilijät: Toni Taiminen, Jani Taiminen  FIN
   
   
   

FSR2020 Sprint race, by KERADUR

Mixed Team

 Kylmän Veden Kyykyttäjät: Taru Willström, Jari Hägg   FIN
 C2: Carin Stenvall, Christian Björkbom  FIN
   
   
   
   
   
   
   
   

Women team

Pitkä ja Pätkä: Peppi Nyström, Maria Nyström  FIN
Team Läpslund: Jasmin Läpsä, Linda Björklund  FIN
Seinäjoen Salamat: Saara Palo, Sonja Marjakamgas  FIN
Team Tiput: Tia Kurki, Sara Kalliomäki  FIN
Team Naakka: Pia Ratinen, Anniina Hakkarainen  FIN
Östnylands Haba: Barbro Lundström, Hanna Lindholm  FIN
 Neopreeni Ninjat: Elisabet Hänninen, Kristiina Kivilohkare  FIN
 Lenkkiryhmä: Karolina Kivimäki, Anna-Maria Mende  FIN
   
   

Men team

 Små Grodorna: Oscar Järvinen, Axel Lindholm  FIN
 Fyrhjulsdrift: Alexander Tallberg, Andreas Michelsson   FIN
 Team Beanit-Tehtaan Johtajat: Ville Viksten, Esa Raudaskoski  FIN
 Nummi Seal: Vesa Lipponen, Mika Mäntylä  FIN
 HotDogs: Craig Buckley, Henry Ossian  UK, FIN
 Team Nelkyt: Tommi Sutinen, Lasse Sutinen  FIN
   
   
   
   

FSR2020 Endurance Solo

Solo (no classes)

 Åland Triathlon Club: Hubertus von Frenckell

FSR2020 Supersprint

Solo (no classes)

Traeben: Martti Pankaksoki   FIN
 FiZel: Filipp Zelik  UA